Shqiperia sot lajme

Best z wave dimmer switch in 2019

Lajmet shqip - Lajme nga Shqiperia, rajoni dhe bota. Portali informativ i te gjithe shqiptareve aneembane botes. Nje mundesi informimi me shume Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia, Rajoni dhe Bota, Ekonomia, Sporti, ShowBizi, Mjekësia dhe Teknologjia. Portali Telegrafi.com është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe. Lajme Së paku 20 besimtarë kanë vdekur në Tanzani, në një stampedo gjatë shërbesës kishtare Lajme Evakuohet me sukses shtetasja e Maqedonisë në Vuhan të Kinës Lajme Greqia planifikon të ndërtojë një gardh lundrues të gjatë 2.7 kilometra, për të ndaluar arritjen e refugjatëve Shqipëria shpartalloi sot me rezultatin 1-4 Bullgarinë në futsal në… VIDEO/ “Albania, Albania”, kombëtarja e Shqipërisë në ekstazë pas rezultatit historik Skuadra kombëtare e Shqipërisë e futsallit i është gëzuar me… Eugenie Bouchard, ditët e fundit e shtoi dozën e simpatisë në sytë e njerëzve. Pas fotove provokative të publikuara për “Sports Illustrated”, tenistja kanadeze u shfaq në rrjetet sociale me një tjetër foto: atë me John Goerhke, tifozin fatlum të “New England Patriots”, që fitoi bastin me Bouchard. Do të ndihmoni një prej tyre që të dalë nga një situatë e ngushtë sot. Megjithatë një shok mund t’iu flasë ashpër, por nuk duhet të ndiheni keq. Ky person ka pasur disa probleme kohët e fundit dhe kjo është arsyeja pse reagoi në atë mënyrë. Do të ndihmoni një prej tyre që të dalë nga një situatë e ngushtë sot. Megjithatë një shok mund t’iu flasë ashpër, por nuk duhet të ndiheni keq. Ky person ka pasur disa probleme kohët e fundit dhe kjo është arsyeja pse reagoi në atë mënyrë. Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia, Rajoni dhe Bota, Ekonomia, Sporti, ShowBizi, Mjekësia dhe Teknologjia. Portali Telegrafi.com është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe. (Kosova Sot Online) lajme Bota Kosova Sot Aktualitet Ngjarje gazeta “Koalicioni në udhëkryq”, ja çfarë do të ndodhë pas takimit me emisarin e Trump “Nëse nuk ndihmon as ardhja e... Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Kosova Sot. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të Kosova Sot dhe për to Kosova Sot mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi... Përmbajtjet e gazetës “Lajm” janë dinamike, nga sfera politike, ekonomiko-financiare, historike, akademike, sociale, kulturore, muzikore, argëtuese, sportive, etj.. Falë përkushtimit dhe profesionalizmit, “Lajm” sot është ndër mediat më të besueshme dhe më me ndikim në vend. Insajderi i'u sjellë lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Rajoni dhe Bota. ... E diela sportive e Haradinajt, sot kaloi në këmbë Grykën e Deçanit. Lajme Më të lexuarat në Lajme Telegrafi Më të lexuarat në Telegrafi TELEGRAFI sh.p.k. Rr. Rexhep Mala, Aktash, Nr.29, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038-224-093 Ky portal mirëmbahet nga kompania "Telegrafi". Monografia është publikuar për 30 vjetorin e aksionit për faljen e gjaqeve në Kosovë. Sot në fshatin Raushiq u mbyllë edhe një plagë, nga plaga e madhe e popullit shqiptar- vëllavrasja. Në 30 vjetorin e aksionit për faljen e gjaqeve në Kosovë, është publikuar edhe një libër. Nje dite si kjo ... 2008 Sulejman Pitarka Në 2 shkurt 1924 lindi në Dibër Artisti i Popullit Sulejman Pitarka, njëri nga aktorët tanë më të mirë, që skaliti në skenën e teatrit kombëtar dhe në ekran role të pavdekshme: Jonuz Bruga, Zheleznovi, xha Lipja, etj. ndersa është autor i disa pjesëve teatrale, ndër të cilat spikat drama "Familja e peshkatarit". Do të ndihmoni një prej tyre që të dalë nga një situatë e ngushtë sot. Megjithatë një shok mund t’iu flasë ashpër, por nuk duhet të ndiheni keq. Ky person ka pasur disa probleme kohët e fundit dhe kjo është arsyeja pse reagoi në atë mënyrë. Serioz, te fuqishem dhe modern. Ky portal mirëmbahet nga NGB "Zëri" sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të "Zërit". InfoShqip.com është portal informativ në gjuhën shqipe i fokusuar kryesisht në mbulimin me lajme dhe informacione nga Maqedonia. Ky portal u themelua më 1 Gusht 2016, me qëllim që të bëhet një medium i besueshëm, i pa-anshëm politikisht, i pavarur dhe duke synuar gjithmonë që me ndershmëri të zhvillojë detyrën e një mediumi të dashur për lexuesin shqiptar. Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dhe kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, kanë nënshkruar marrëveshjen për koalicionin qeverisës. Detajet e marrëveshjes së nënshkruar ... Lajme Më të lexuarat në Lajme Telegrafi Më të lexuarat në Telegrafi TELEGRAFI sh.p.k. Rr. Rexhep Mala, Aktash, Nr.29, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038-224-093 Ky portal mirëmbahet nga kompania "Telegrafi". Thaci Fuqizim shkembimeve tregtare Kosove- Shqiperi Kryebashkiakja e Sarandes takon Thacin Jeni fisnik si pema e ullirit Rama sfidon Beogradin Shqiptaret fituan luften Serbia e humbi Thaci Politika ne Serbi te jete pjese e zgjidhjes se ceshtjes se te pagjeturve Ministri Hoxhaj vizite zyrtare ne Suedi Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka komentuar seancën për konstituimin e qeverisë, dhe thekson se do ta votonte, për ta hequr ndikimin e çdo Liste dhe do të kishte vullnet për ta korrigjuar. Lajmet se po përhapin koronavirusin, kinezët gjuajnë nga ballkoni qentë dhe macet . Pas panikut nga lajmet e shpërndara në mediet online se koronavirusi po shpërndahet nga kafshët, ka bërë që shumë pronarë ‘gjakftohtë’ të hedhin kafshët e tyre shtëpiake nga ballkoni ose t’i vrasin. Përmbajtjet e gazetës “Lajm” janë dinamike, nga sfera politike, ekonomiko-financiare, historike, akademike, sociale, kulturore, muzikore, argëtuese, sportive, etj.. Falë përkushtimit dhe profesionalizmit, “Lajm” sot është ndër mediat më të besueshme dhe më me ndikim në vend. (Kosova Sot Online) lajme Bota Kosova Sot Aktualitet Ngjarje gazeta “Koalicioni në udhëkryq”, ja çfarë do të ndodhë pas takimit me emisarin e Trump “Nëse nuk ndihmon as ardhja e... Shqiperia Sot. 8,922 likes · 1,358 talking about this. Media/News Company Lajmet shqip - Lajme nga Shqiperia, rajoni dhe bota. Portali informativ i te gjithe shqiptareve aneembane botes. Nje mundesi informimi me shume InfoShqip.com është portal informativ në gjuhën shqipe i fokusuar kryesisht në mbulimin me lajme dhe informacione nga Maqedonia. Ky portal u themelua më 1 Gusht 2016, me qëllim që të bëhet një medium i besueshëm, i pa-anshëm politikisht, i pavarur dhe duke synuar gjithmonë që me ndershmëri të zhvillojë detyrën e një mediumi të dashur për lexuesin shqiptar. Lajme, lajmet, lajm, lajmi i fundit nga shqiperia, lajmi fundit shqip, lajme te fundit, informacione te fundit, gazeta, Aktualitet Big Brother Bota Ekonomia English FOTOLAJM gazetashqip Lajmi i fundit Dec 17, 2019 · Një tjetër tërmet ka rënë në Shqipëri pak më parë dhe magnituda ka qenë 4.3 e shkallës rihter. Epiqendra e tërmetit ka qenë 7 kilometra larg Rrogozhinës dhe 37 kilometra larg Tiranës. Thaci Fuqizim shkembimeve tregtare Kosove- Shqiperi Kryebashkiakja e Sarandes takon Thacin Jeni fisnik si pema e ullirit Rama sfidon Beogradin Shqiptaret fituan luften Serbia e humbi Thaci Politika ne Serbi te jete pjese e zgjidhjes se ceshtjes se te pagjeturve Ministri Hoxhaj vizite zyrtare ne Suedi Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Kosova Sot. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të Kosova Sot dhe për to Kosova Sot mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi... Lajmet se po përhapin koronavirusin, kinezët gjuajnë nga ballkoni qentë dhe macet . Pas panikut nga lajmet e shpërndara në mediet online se koronavirusi po shpërndahet nga kafshët, ka bërë që shumë pronarë ‘gjakftohtë’ të hedhin kafshët e tyre shtëpiake nga ballkoni ose t’i vrasin. Web TV Shqiptar, Shqiperia.TV, Televizioni Shqiptar ne Internet. Program me muzike shqiptare te te gjitha krahinave dhe trevave shqiptare. Filma artistik shqiptar dhe tv shqiptare live, Top Channel, TV Klan, TVSH, RTK, TV Klan, VizionPlus, Alsat SuperSonic, etj.